Genel Cerrahi

Genel Bilgiler
Doktorlarımız

Esencan Hastanesi Genel Cerrahi Kliniğinde alanında uzman hekimlerimiz tarafından 7 gün 24 saat cerrahi hastalıkların ameliyatları ve takibi yapılmaktadır. Genel Cerrahi kliniğimizde başta safra kesesi taşı ve safra yolları cerrahisi, guatr, her türlü fıtık ameliyatları, halk arasında kıl dönmesi olarak bilinen pilonidal sinüsün cerrahi tedavisi, hemoroid (etkili bir yöntem olan Longo hemoroidektomi başta olmak üzere hastalığın derecesine göre değişen çeşitli cerrahi yöntemler), makatta çatlak (anal fissür), apandisit, varis, kanser ameliyatları, cerrahi sünnet, tırnak batması, nasır tedavisi gibi oldukça geniş bir yelpazedeki hastalık gruplarının cerrahi tedavisi büyük bir başarı ile yapılmaktadır.
Laminar Akım Sistemi ve LED aydınlatmanın kullanıldığı son teknoloji cihazlarla donatılmış ameliyathanelerimizde “YEŞİL AMELİYATHANE” siz hastalarımızın ameliyatları güvenle gerçekleştirilmektedir.

Dünya standartlarında kabul edilmiş olan “GÜVENLİ CERRAHİ” ilkelerinin konusunda deneyimli profesyonel ekibimizce, büyük bir titizlikle uygulandığı 4 adet ameliyathanemiz bu özellikleri ile ülkemizin sayılı ameliyathaneleri arasına girmiş bulunmaktadır.

Esencan Hastanesi Genel Cerrahi kliniğinin gerçekleştirdiği tüm ameliyatların yanı sıra Periferik Damar Cerrahisi ile ilgili girişimlerde (Diyaliz hastaları için her türlü şant (A-V fistül)) gerçekleştirilmektedir.

Ayrıca Endoskopi Ünitemizde hastalarımıza Uyutularak Gastroskopi (Midenin Işıklı Hortumla İncelenmesi), Kolonoskopi (Kalın Bağırsakların Işıklı Hortumla İncelenmesi), ERCP gibi işlemler yapılmaktadır.

Op. Dr. Ulvi Isgandarov

İsim Soyisim: Ulvi ISGANDAROV Uzmanlığı: Genel Cerrahi Eğitim : Mezun Olduğu Tıp Fakültesi:  İstanbul Tıp Fakültesi – 2010 İhtisas Yeri…

Op. Dr. Ali Lokmanoğlu

İsim Soyisim: Ali Lokmanoğlu Uzmanlığı:Genel cerrahi uzmanı Eğitim: Doktora Mezun olduğu tıp fakültesi: Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi İhtisas Yeri ve…