Kalite Yönetim Sistemimiz

Kalite Yönetim Sistemimiz

Kalite Politikamız

Tüm insanların sahip olduğu temel hak olan “Yaşama hakkı’’nın en önemli bileşenlerinden birisi sağlık ve sağlıklı yaşama hakkıdır.

Bu doğrultuda ödün vermeden,Hasta ve Çalışan güvenliğini en üst seviyede tutarak , sürekli ölçme ve iyileştirme mekanizmalarını kullanarak devamlı kendisini geliştiren,çalışanlarının mesleki ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak için her türlü eğitim desteğini sağlayan ,sosyal sorumluluk projelerine önderlik eden, örnek bir yönetim ve işletim sistemi geliştirmektir.

Örnek Uygulamalarımız

  1. E-Order uygulaması ile tedavi hatalarını mimnimalize etme,zaman,kağıt,iş gücü tasarrufu ve tedavi sürecini anında ve detaylı inceleme olanağı sağlanmıştır.
  2. Hasta güvenliğinin önemli unsuru olan, ilaç uygulamaları konusunda Hastanemiz sözel orderın tamamen ortadan kaldırılabilmesi için Mobil Dr.uygulamasına geçmiştir. Hekimlerimiz cep telefonları ile hasta bilgilerini takip edebilecek ve hastane dışındanda E-Order verebileceklerdir.Bu uygulama sayesinde yanlış anlaşılmalardan kaynaklanan tüm hataların engellenmesini hedeflemekteyiz.
  3. Çevreye saygı bilinci ile kağıtsız hastane olmak adına tüm formlarımızı HBYS ‘ne yükleyerek kağıt kullanımını en aza indirmiş bulunmaktayız.
  4. Tüm yöneticilerimiz için kişisel koçluk eğitimleri aldırarak örnek bir yönetici modeli oluşturmayı hedeflemekteyiz
  5. Tüm çalışanlarımıza yönelik kişisel gelişim eğitim programı başlatarak çalışanlarımıza ücretsiz olarak özel eğitmen ile eğitim vermekteyiz.Tüm çalışanlarımızın kendilerini geliştirmesi ve yeteneklerini keşfetmesi için fırsat yaratmaktayız.Böylece geleceğin kaliteli yöneticilerini yetiştirmeyi hedefliyoruz.
  6. Hastalarımızın daha konforlu hizmet alması ve zamandan tasarruf edebilmesi için E-Reçete şifrelerini SMS olarak cep telefonlarına ulaştırmaktayız.
  7. Hastalarımızın tetkik sonuçlarını hastaneye gelmeden on-line ulaşmasını sağlamaktayız
  8. Tüm gebelerimize gebelik okulu programı ile eğitim vererek sorunsuz gebelik ve doğum sürecini sağlamaya çalışmaktayız.
  9. Bölgedeki tüm sağlık çalışanlarına ücretsiz seminerler, sempozyumlar düzenleyerek tüm sağlık çalışanlarının gelişimlerine katkıda bulunmaktayız.