Medikal Estetik Merkezi

Medikal Estetik Merkezi

Güvenilir hizmet kalitemizle estetik çözümler sunuyoruz.

1. Botox Uygulaması

Alın, göz çevresi, kaş arası, boyun, üst dudak (sigara) kırışıklıklarında ve aşırı terleme tedavisinde (el-ayak-koltukaltı) kullanılan bir yöntemdir. Botox uygulaması ile daha genç görünebilir, aşırı terleme sorunundan kurtulabilirsiniz.

2. PRP (Trombositten Zengin Plazma)

Hastanın kendi kanıyla yapılan (belli bir miktar kan özel işlemden geçirilerek işleme hazır hale getirilmektedir.); ince kırışıklık tedavisinde, leke azaltılmasında, saç dökülmesinde, akne ve yara izlerinin azaltılmasında, yüz-boyun-el sırtı gibi her bölgede kullanılabilen yan etkisi olmayan bir yöntemdir.

3. Mezoterapi

Saç dökülmesi, cilt gençleştirme, lifting amacıyla vitamin, mineral asitleri hazırlanarak ihtiyacı olan bölgeye uygulama işlemidir. Varolan saçınızı korumada ve yeni saç oluşumunda oldukça etkili bir yöntemdir.

4. Dolgu İşlemi

Dudak ve yanak belirginleştirme, tüm yüz ışık dolgusu uygulaması yapılmaktadır. Cilt altına veirlen dolgu maddesi, cildin alt katmanlarına destek veriyor ve kırışığın ya da çöküklüğün içini doldurarak görünmez olmasını sağlıyor.

5. Dermaroller

Çatlak tedavisi, gözaltı morlukları, akne izi tedavisinde kullanılan bir yöntemdir.

6. Kimyasal Peeling

Leke tedavisinde, akne izi tedavisinde, cildi nemlendirme amacıyla uygulanan bir işlemdir. Cilt yüzeyi soyularak yenilenmiş taze bir cilt oluşturulur.

7. Lazer Epilasyon

İstenmeyen tüylerinizden kurtulmanın en etkili yolu lazer epilasyon uygulamasıdır. Ortalama 6-8 seans sonrasında tüylerinizden kurtulabilirsiniz. Hastanemizde Alexandrite lazer ve diod lazer sistemleri kullanılmaktadır.

8. Oxyjet bakımları:

Oxyjet bakımları; antiaging pigmentasyon  akne bakımlarının yapıldığı  %98 basınçlı oxygen ile cildi 10 derece ye kadar soğutarak yapılan tedavilerdir. Soğuk basıncın cildi sıkılaştırıcı stimilasyonu arttırıcı etkisi ödem giderme çok çeşitli cilt tedavilerinde kullanılmaktadır. Özel içeriğe sahip bakım kitleri kullanılmaktadır. Tüm yüz özellikle göz ve dudak çevresi, boyun ve dekolte etkili uygulamalar yapmanın mümkün olduğu bu sistem sayesinde göz kamaştırıcı bir görünüme sahip olabilirsiniz.

9. Akne tedavisi:

Akne tedavisi 4’lü kürden oluşmaktadır. Her 21 günde bir yapılan bir tedavi şeklidir. Kişiye özel, cilt tipine uygun antibiotikler kullanılarak yapılan tedavi niteliğinde bir bakımdır. Her seansta antibiotiklerin mg arttırılarak devam edilen işlemlerdir.%98 oxygen yardımıyla desteklenir.  Etkisini yaklaşık 4 gün sonra gözle görülür bir şekilde gösterir. Kişi sivilcelerinden kurtulurken pürüzsüz bir görüntüye sahip olabilmektedir.