Hakkımızda

Bizden Bilgiler

1998 yılında herkesin sağlıklı yaşam ve sağlık hizmetlerinden eşit derecede faydalanma hakkını ilke edinerek Dr. Taşkın Yenidünya öncülüğünde yola çıktık. Çıktığımız yolda evrensel tıbbi etik ve bilimsel değerler ışığında, insanların yaşam kalitesini arttırarak ulaşılabilir, güvenilir sağlık hizmeti sunmayı amaç edindik. Sağlıkta hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen Esencan, her geçen gün ilerlemesini devam ettirerek Tıp Merkezi statüsünden Cerrahi Tıp Merkezi statüsüne atladı.

Hiçbir şeyin insan ve sağlık kadar önemli olmadığı misyonu ile sektördeki varlığını sürdüren Esencan, 2011 yılında Özel Esencan Hastanesi'nin temellerini attı ve gelişen Türkiye'ye yakışan güçlü bir sağlık kompleksi olarak inşa edildi. Teknolojisini, ekibini, hizmetini güçlendirip geliştirmeyi ön planda tutan Özel Esencan Hastanesi, tıbbi etik ilkelerden ödün vermeden, gelişmiş teknolojisi ile 18 Kasım 2013 tarihinden itibaren hasta kabulüne devam etmekte ve sağlık standartlarını yükseltme konusunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Misyonumuz

Son gelişmelerin ve bilimsel verilerin ışığında hasta odaklı tedavi yaklaşımını benimsiyoruz. Tüm tanı ve tedavi yöntemlerini, tıbbi etik ilkelerinden taviz vermeden uyguluyor, uzman ve akademik hekim kadromuzla hastalarımıza çağdaş hastane ortamında hizmet veriyoruz.

Vizyonumuz

Dünya standartlarında çağdaş yenilikleri ve kaliteli sağlık hizmetlerini toplumun çoğunluğuna ulaştırmada öncülük eden kurum olmak vizyonumuzu oluşturan ilk unsurdur. Sunduğumuz sağlık hizmetleri ile yaşam kalitenizi yükseltmenin yanında hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini sağlamaya devam ederek Türkiye'de model oluşturmak ve dünyada referans gösterilen sağlık kurumlarından biri olmak vizyonumuzu zenginleştirmektedir.
Dürüstlük

Dürüstlük

Bizim için en önemli değer dürüstlük. Tamamen şeffaf bir şekilde çalışıyoruz.

Erişilebilirlik

Erişilebilirlik

Erişilebilir fiyat politikamız ile özel hastane algısını değiştiriyoruz.

Hasta Memnuniyeti

Hasta Memnuniyeti

Hastalarımızın memnuniyeti bizim için her şeyden önemli.

Eğitim

Eğitim

Her yeni güne ayak uydurabilmek için personel eğitimini önemsiyoruz.