Hakkımızda

Hakkımızda

TÜRKİYE’YE YAKIŞAN GÜÇLÜ BİR SAĞLIK KOMPLEKSİ

Sağlığınızın Güvenilir Adresi

dr-taskin-yenidunya

Sağlık Önceliğimiz

Hiçbir şeyin insan ve sağlık kadar önemli olmadığı misyonu ile sektördeki varlığını sürdüren Esencan, 2011 yılında Özel Esencan Hastanesi’nin temellerini attı ve gelişen Türkiye’ye yakışan güçlü bir sağlık kompleksi olarak inşa edildi. Teknolojisini, ekibini, hizmetini güçlendirip geliştirmeyi ön planda tutan Özel Esencan Hastanesi, tıbbi etik ilkelerden ödün vermeden, gelişmiş teknolojisi ile 18 Kasım 2013 tarihinden itibaren hasta kabulüne devam etmekte ve sağlık standartlarını yükseltme konusunda emin adımlarla ilerlemektedir.

sign-dr-taskinyenidunya-edt

Dürüstlük

Bizim için en önemli değer dürüstlük. Tamamen şeffaf bir şekilde çalışıyoruz.

Hasta Memnuniyeti

%100 hasta memnuniyeti için kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Erişilebilirlik

Teknolojiyi rehber alarak her koşulda erişilebilir olmaya özen gösteriyoruz.

Eğitim

Her yeni güne ayak uydurabilmek için personel eğitimini önemsiyoruz.

Vizyon

Dünya standartlarında çağdaş yenilikleri ve kaliteli sağlık hizmetlerini toplumun çoğunluğuna ulaştırmada öncülük eden kurum olmak vizyonumuzu oluşturan ilk unsurdur. Sunduğumuz sağlık hizmetleri ile yaşam kalitenizi yükseltmenin yanında hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini sağlamaya devam ederek Türkiye’de model oluşturmak ve dünyada referans gösterilen sağlık kurumlarından biri olmak vizyonumuzu zenginleştirmektedir.

Misyon

Son gelişmelerin ve bilimsel verilerin ışığında hasta odaklı tedavi yaklaşımını benimsiyoruz. Tüm tanı ve tedavi yöntemlerini, tıbbi etik ilkelerinden taviz vermeden uyguluyor, uzman ve akademik hekim kadromuzla hastalarımıza çağdaş hastane ortamında hizmet veriyoruz.

esencan-dis-gorsel