İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Politikamız

Özel Esencan Hastanesi İnsan Kaynakları birimi olarak başlıca hedefimiz; çalışanların motivasyonunun yüksek tutulmasını, kurum kültürünün çalışanlarımız tarafından benimsenmesini ve tüm çalışanların eşit bir şekilde fikir paylaşabilecekleri bir ortamda çalışmalarını sağlamaktır.

Çalışanlarımızın huzurlu ve mutlu bir ortamda çalışmalarını amaçlıyor bu doğrultuda gerekli olan oryantasyon ve etkinlikler ile eğitimleri düzenliyoruz.

İnsan Kaynakları Vizyonumuz

Esencan Hastanesi olarak sahip olduğumuz temel değerler doğrultusunda tüm çalışanlarımıza;

Sahip oldukları kabiliyet ve becerilerini uygulayabilecekleri ve aynı zamanda bu kabiliyetleri kurumumuz içerisinde geliştirebilecekleri mesleki ortamı sağlamak,

Daima yeniliklere açık bir bakış açısıyla gelişmelerin mümkün olacağını bilmelerini sağlamak,

Kişisel başarılarını ve motivasyonlarını arttıracak eğitim imkanlarını sunmak,

Adil değerlendirme sistemi ile uygun geri bildirimlerde bulunmak ve tüm çalışanlarımıza eşit kariyer planları oluşturmak,

Çalışanlarımıza tüm iş sürecinin iyileştirilmesine yönelik uygun destek vermek,

Çalışma hayatlarında memnun, mutlu ve aktif bir katılımcı olabilecekleri özgür bir yaşam ortamı sunmak başlıca vizyonlarımız arasında yer almaktadır.

İnsan Kaynakları Misyonumuz

Hastanemizde sahip olduğumuz değerlerle yeniliklere açık bir şekilde gelişmeye devam ederken bu yolculukta bize eşlik eden çalışanlarımıza değer veriyoruz, aynı zamanda iş dünyasına nitelikli insan kazandırmayı hedefliyoruz. Sağlık sektöründe kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak başlıca vizyonlarımız arasında yer alıyor.

Esencan Hastanesi olarak sağlık sektöründe kaliteli ve güvenilir hizmeti sunarken aynı zamanda çalışanlarımıza da huzurlu bir çalışma ortamı sağlamayı hedefliyoruz. Günümüzde mutlu insan gücüne ihtiyacın oldukça fazla olduğu bilinciyle hareket ediyoruz.

Esencan Hastanesi olarak çalışanlarımıza hem teknik hem de davranışsal kabiliyetlerinin gelişmesine faydalı eğitim ve etkinlikler düzenlemeye devam ediyoruz. Çalışanlarımıza bireysel ve profesyonel gelişimleri için daima destek olmayı ve gelişim süreçlerine katkıda bulunmayı amaçlıyoruz.

Eğitim Yönetimi

Özel Esencan Hastanesi İnsan Kaynakları birimi olarak çalışanlarımıza mesleki ve kişisel bağlamda kendilerini geliştirme imkanı sunuyoruz. Başlıca hedefimiz, kurum olarak gelişirken çalışanlarımızın gelişimine de destek olmak ve kendilerini geliştirmeye dair beklentilerini karşılamaktır. Bu süreçte kurumumuzda öğrenme kültürünü yaygınlaştırmayı amaçlıyor, kurumumuz tarafından sahip olduğumuz tüm imkanlarla çalışanlarımıza destek olmaya çalışıyoruz.